Skip to content

Ders Veren

Mustafa Topal

Mustafa Topal

Matematik Özel Ders Ve Eğitim Koçluğu

Bay, 39 Yaşında, Evli

 • Matematik Özel Derste 18. Yıl Okula Takviye - LGS-ALES-DGS-YÖS-TYT Yeni Nesil Soru Teknikleri
 • Online Ders Veren
 • Bakırköy, İstanbul
 • Onaylı Üye
 •  (38 Yorum) Yorum Yap
 • Blog Yazarı (3 Yazı)
 • 2012'den bu yana üye
 • Son Aktivite: Bugün
 • Offline
İletişime Geç
 • 532 284 XX XX (Tıkla ve Gör)
 • Mesaj Gönder
 • Canlı Görüş
Ders Verene Mesaj Gönder
Lütfen aşağıdaki eksikleri tamamlayıp tekrar deneyiniz!
Üye olun, ders talebi yaratın, ders verenler size ulaşsın!
Ders talebinizin daha fazla kişiye ulaşması için üye olup ders talebi yaratabilirsiniz. Bu şekilde ders verenler direkt size ulaşabilirler ve siz de zahmetsiz şekilde öğretmeninizi bulup zaman kaybetmeden dersinize başlayabilirsiniz. Ders verenlerin size ulaşması için üye olunuz!

Tanıtım Videosu

Eğitim Düzeyi

Lisans: Anadolu Üniversitesi, Matematik, 2005

Ders Verdiği Alanlar

İlköğretim Takviye: Matematik

Lise Takviye: Analitik Geometri, Geometri, Mantık, Matematik

Sınav Hazırlık: ALES, AYT, DGS, KPSS, LGS, TYT, YKS, YÖS

Ders Verdiği Semtler

Ataköy, Bakırköy, Güneşli, Halkalı, Şişli, Yeşilköy

Ders Verdiği Mekanlar

Online, Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüd Merkezi

Ders Verdiği Şekiller

Birebir Ders, Grup Dersi, Sınıf Dersi

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Hafta İçi Gündüz, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam

Özel Ders Tecrübesi

Dersten Daha Fazlası için...

Öncelikle profilimi baştan sona eksiksiz sabırla okumanız size dersin nasıl işleneceği, ücret ve mekan hakkında bilgi verecektir. Lütfen okumadan aramayınız 😊

Matematikte 18 Yıllık Tecrübe ile daha ilk derste farkı göreceksiniz. Birebir veya Online ders vermekteyim

Ders Verdiğim Alanlar

• İlkokul, Ortaokul ve Lise Okula Takviye
• LGS (Yeni nesil soru sistemi)
• ALES-DGS-TYT-YÖS Matematik Özel Ders

• Öğrenci istekliyse ve matematik algısı yerindeyse zaten ilk dersimizi yaptığımızda bu farkı göreceksiniz. Açık konuşayım, aile ve öğrenci ile hiç tanışmadan ve ilk dersi yapmadan garantiler veren eğitimcilerden uzak durmanızı tavsiye ederim

LGS Öğrencileri;

Yeni nesil soru tekniklerine göre çalışma yapmaktayım. Analitik düşünce yeteneğinin geliştirilmesi bu aşama da çok önemlidir bu da kitap okuma ile kazanılır.
Yılda en fazla 5-7 LGS öğrencisi almaktayım.

İlkokul-Ortaokul Öğrencileri;

• İlkokul ve Ortaokul öğrencileri için MEB müfredatının yanında yeni nesil sorularda başarılı olunmasına ve analitik düşünce yeteneğinin kazanılmasına yönelik dersler işliyorum. Bu düşünme yeteneği kazanıldığı taktirde öğrenciler, diğer derslerde de başarı sağlanacaktır. Öğrencilerin kişisel yapısına uygun hizmet veriyorum. Özel ders eğitmeninin bu özelliklerine lütfen dikkat ediniz.

DGS-ALES-YKS-YÖS Öğrencileri;

• Problemler ve diğer konularda çok özel soru çözüm yöntemlerim var. iddia ediyorum "Bu Yöntemi İlk Defa Gördüm" diyeceğiniz zamanlar olacak.

• Ayrıca öğrenci, Görsel mi İşitsel mi Dokunsal mı, Sağ beyin mi sol beyin mi? Öğrenci de ki bu özellikler detaylı analiz edilerek dersler bu doğrultuda işlenecektir.

Kişisel Bilgiler

•Çeşitli dershanelerde yıllarca ders verdim 6 yılım Milli Eğitimde 2 yılım üniversite de geçti. 2013te üniversiteden ayrılıp kendi Eğitim Şirketimi kurdum. Şuan sadece Birebir ve Online özel ders vermekteyim.

2021 Haziran Ayı için
2022 LGS 2 Öğrenci ile yeni başladık,
5 DGS,
2 ALES
2 ilkokul ara sınıf,
2 ortaokul ara sınıf,
2 YÖS
3 YKS olmak üzere toplamda 18 öğrenci ile çalışmaya başladık. Şuan için sadece 5 öğrencilik boşluğum kaldı.

ALES-DGS-YÖS-TYT-YÖS Öğrencileri 9-14 saatleri arasında çok yoğunluğum olmadığından, bu saatler arasında ders yapabiliriz. Bu saatler harici için lütfen whatsapp ile bilgi alınız.

Derslerimi Müsaitlik durumuma göre Avrupa yakasında öğrenci evinde ya da Güneşli de bulunan Nurolpark Sitesinde ki ofisimizde yapmaktayız.

•100 Saat eğitim alarak, Öğrenci koçluğu sertifikasına sahibim öğrencinize dersle birlikte Eğitim koçluğu da yapmaktayım.

Ders Ücreti;

• İlkokul öğrencileri için bir seans ders 60-80 dakikadır. Ücret 350₺ dir.

• LGS-YKS-KPSS-DGS-ALES-YÖS ve Ortaokul-Lise öğrencileri için bir seans ders 80 Dakikadır. Ücret 350₺ dir.

• 80 dakikalık Birebir ya da Online dersler 350TL (Sınavlara hazırlanan ve okula takviye öğrencileri için uygun)

• Ofisimiz de ya online olarak 5 kişilik Grup derslerimiz de vardır. 5 kişilik grup dersi kişi başı 200TL Lütfen Bilgi Alınız.

• İlk ders ücretlidir.

•Ders Mekanı: Birebir dersleri öğrenci evinde ya da İstanbul Güneşli de Nurolpark sitesinde bulunan ofisimizde vermekteyiz.

Ulaşım: Aracım vardır. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaktayım.

•İletişim: Haftanın 7 günü Sabah 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ya da SMS yoluyla da iletişime geçebilirsiniz (ulaşamadığınız taktirde dersteyimdir. Ben size 5dak ile 90dak içerisinde kesinlikle geri dönerim)
Tel 0532 284 2328 - www.matematikbitmistir.com sitemden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Referanslar

Yoğun ilginize teşekkür ederim... !!! Ayrıca İşim sadece özel ders vermek olduğu için Yukarıda yazdığım her alanda her yıl öğrenci yetiştiriyorum. Zaten derslere başladığımızda Bunu göreceksiniz.
Hangi ders olursa olsun eğer kendiniz için bir öğretmen arayışı içerisindeyseniz lütfen işinde profesyonel olan, eğitim işini ek iş olarak yapmayan, sadece alanında uzmanlaşmış, eğitim koçu olan bir eğitimci ile çalışınız.

Profilimdeki 5 yıldızı ben koymadım benden ders almış öğrenci ve velilerin hakkımda yapmış olduğu yorum ve referanslardır. ozelders.com bu konuda titizlikle çalışmakta ve yorum yapan öğrenci ve velileri tek tek arayarak teyit alması sonucunda yayınlamaktadır.

Bir çok öğrencime Matematiği sevdirdim
Matematiği başta sıfır olup da Diş Hekimliği Bölümünü kazanan, Hukuk kazanan,
KPSS öğrencilerimden Hemşire olan Öğretmen olan
TEOG, LGS öğrencilerimden Türkiye geneli yüzde 1 lik dilime giren,
ALES öğrencilerimden doktorayı kazanan yükseklisansa yerleşen...
DGS ve YÖS öğrencilerimden istedikleri bölüme yerleşen...

Bunlar gibi daha bir çok öğrencim var...

Telefonum her zaman açık istediğiniz zaman bilgi de alabilirsiniz. (Lütfen rica ediyorum ders talebi ve ders harici konularda rahatsız etmeyiniz. Yani "Hocam benim sınavım var benim yerime siz girer misiniz? Hocam sınav esnasında size soruları atsam ya da online sınav var vs bu Haktır ben evime helal lokma götürmek isterim. Bu gibi taleplerle kesinlikle ilgilenmiyorum.)

Ayrıca özel dersi ders hocasından almanız sizin hocadan daha fazla verim almanızı sağlar yani Matematiği Matematik, Türkçeyi Türkçe hocasından almanız tavsiyemdir. Çünkü her yerde olan hiçbir yerde değildir.

***Sayın öğretmenler profilimde yazan bilgileri kopyalayıp kendi profilinize yapıştırmanız bilgi hırsızlığıdır. Profilimde yazan bilgileri yılların uğraşı sonucunda titizlikle bu hale getirdim lütfen emeğimi çalmayın. Teşekkürler

saygılarımla,
Mustafa TOPAL

Sunduğu Hizmetler

Özel Ders, Eğitim Koçluğu, Yaşam Koçluğu

Sunduğu Kolaylıklar

Paket Program İndirimi

Ozelders.com Onaylı Üye
Ozelders.com Onaylı Üye
Mustafa Topal, onaylı üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak profilinde sunduğu bilgilerin doğruluğunu ve ders verdiği alanlarda kalifiye olduğunu belgeler ile kanıtlamıştır. Onaylı üyelik, ders almak ve ders vermek isteyen kayıtlı üyeler arasında güvenilirliği arttıran bir hizmetdir. Onaylı üyelik ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
Mustafa Topal hakkında değerlendirme ve yorumlar

Talha A., 14 Haziran 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Çok iyi bir öğretmen. Derse hakimlik konusunda son derece iyi ve matematiği sevdirecek nitelikte bir öğretmen. Hem öğrenirken eğleniyorsunuz hemde eğlenirken yapıyorsunuz. Yardımcılığı olsun, desteği olsun her konuda yardımcı oluyor. Tıpkı bir abiniz gibi yardım ediyor ve kolluyor. Daha çok iyi yanı olmasına rağmen ben nasıl satırlara sığdıracağımı bilemiyorum...

Cihan Emre G., 31 Mayıs 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Ders aldım, notlarım yükseldi, çok memnunum.

Ebrar G., 31 Mayıs 2019
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YKS, Lise Takviye - Matematik, Sınav Hazırlık - AYT

Mustafa hocadan önce matematik notlarım çok düşüktü ama şimdi ortalamam 87 oldu. Hem okul sınavları, hem TYT, hem AYT konusunda çok faydasını gördüm.

Erhan D., 23 Nisan 2019
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - TYT

İlk başta başka bir hoca ile görüşecektim daha sonra önceden baktığım bir hocaydı aklıma geldi. Ders almak için aradım ve konuştuk. Bugün ilk dersimizi yaptık gerçekten çok güzel bir anlatımı var aynı zamanda sorduğun soruya güzel cevap veriyor. Üslubu kadar kendisi de çok iyi bir hoca. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Herkese tavsiye ediyorum.

Şaban B., 29 Mart 2017
Ders Konusu:

Kızım 5-6 net civarındaydı ve 10-15 civarında yapmaya başladı, ygs de de 11.75 yaptı, o da yeterliydi zaten. Mustafa hocadan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Ömer S., 31 Aralık 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hoca gerçekten matematik hocalarımın arasındaki en iyi hoca güzel üslubu ve derse hakimiyet çok iyi ders işleyişi de bir o kadar iyi herkese mutlaka tavsiye ederim

Damla K., 07 Aralık 2016
Ders Konusu: Üniversite Takviye - Matematik

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim .

Mutlu P., 02 Aralık 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Derse hakimiyeti, güncel yaşamdan örneklerle hızlı anlamanın sağlanması, kendine has özel tekniklerinin olması, gözünün saatte olmaması, yanınızda olmasada sürekli online olarak takıldığınız noktaya müdahale etmesi ve en önemlilerinden olan bilinç altı konusunda bilgili olması beni etkileyen özelliklerindendi. Hak hukuk noktasındaki hassasiyetleri ve karşısındakinin kendisini bir amaç için çağırdığını bu yüzden onu o amaca ulaştırması gerektiğini benimsemiş. İnsan olarak çok değerli eğitmen olarak asla kaçırılmaması gereken bir eğitici. Allah ondan razı olsun.

Nagehan Hasne E., 20 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Kendine özgü yöntemlerle matematik konularını çok iyi anlatan ve bıkmadan sorulan sorulara cevap verebilen bir hoca ve daha ötesinde tam bir insan. Kendine özgü matematik alanında hiçbir yerde bulamayacağınız yöntemlerle matematiği sevdiriyor ve matematikle ilgili korkularınıza mahal vermiyor..Dgs için Mustafa hocadan ders aldığım için son derece memnunum.

Nese Alçin P., 19 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hocamın kadrajından matematik artık bana korkunç değil... Onunla tanışarak matematiği sevdiğim için çok şanslıyım umarım bu şans sizlerede nasip olur.

Hatice T., 19 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hocamız alanında uzman olup aynı zamanda öğrencileriyle yakından ilgilenen her konuda bilgilendiren eğlenceli ve matematiği sevdiren bir hocamızdır.En zor soruları bile kendi yöntem ve teknikleriyle bizlere sunup matematiği eğlenceli bir hale getirmektedir.Şiddetle tavsiye ediyorum hocamızı.

Emine E., 19 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa Hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi iki matematik hocasından bir tanesi. Lisede ki matematik hocamı çok severdim ve sayesinde matematiğim çok iyiydi. Araya zaman girince ve çalışmayınca konuları unuttum ve sorulara hakimiyetimi kaybettim. Bu senede evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir kurs sayesinde tanıdım kendisini. Kendisinden ders aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Çünkü dersi çok iyi anlatıyor, konulara tamamıyla hakim ve püf noktaları sürekli söylüyor. Biz sınav öğrencileri içinde en önemli şey püf noktaları zaten. Bu sayede soruları daha hızlı çözmemize neden oluyor. İyi bir öğretici olması dışında çok güzel motivede ediyor. Derslerde hiçbir şekilde moralim düşmüyor ya da sıkılmıyorum. Matematiği sevmeyen biri bile Mustafa Hoca sayesinde matematiği sevebilir. Herkese tavsiye ederim, özellikle de sınava hazırlanan ve matematiği sevmeyen, yapamayanlar için size çok şeyler katacağınız düşünüyorum.

Ahsen K., 19 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Bugüne kadar ki gördüğüm en iyi en güzel ve çok pratik anlatan bir Hoca gerçekten herkese şüphesiz öneririm.Ben aşırı memnunum ☺

Eray Ç., 19 Kasım 2016
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Hocamız, hakikaten deneyimli bir matematikçi. Ders anlatması ve derste ki, bize karşı sarfettiği çaba anlatılmaz. Hocamız aynı zamanda da çok disiplinlidir. Herşeyi zamanın da ve yerinde gayet net bir şekilde bize aktarır. En önemlisi de başarının sırrını bize derste yansıtması ve bizlere karşı olan içtenliğidir. Eğer ders almak isteyen arkadaşlar var ise gönül rahatlılığı ile hocamız ile görüşebilir.

Melike Ş., 05 Ocak 2016
Ders Konusu: İlköğretim Takviye - Matematik

Mustafa Hoca, çok kibar, kesinlikle ders konularına hakim, sabırlı, maddiyattan uzak, öğrenci yararına çalışan, kafa yoran, sabırlı bir beyfendi. Çocuğunuz için iyi bir öğretmen arıyorsanız tereddüt etmeden arayın kendisini.

Burak K., 11 Aralık 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Korktuğum çözemediğim bütün matematik sorularını Mustafa Hocam sayesinde çok kolay çözmeye başladım. Hocamın gösterdiği kısa yollar ve teknikler sayesinde zor gibi gözüken sorularda dahil olmak üzere tüm matematik soruları artık en kısa sürede çözmeye başladım. Matematik dersi alacak tüm arkadaşlarıma Mustafa Hocayı siddet ile tavsiye ediyorum.

Burcu Ü., 06 Aralık 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

Oğulcan G., 17 Kasım 2015
Ders Konusu:

12 senedir matematik ve geometrinin bu kadar kadar eğlenceli ve kolay bir ders olduğunu bilmiyordum ama Mustafa hocayla ders işledikten sonra tüm fikrim değişti. En iyi şekilde ders anlatan biri. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim.

İbrahim S., 16 Kasım 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Mustafa hocanın en karmaşık konuları en pratik şekilde öğretebilme yeteneği sayesinde kısa zamanda çok yol aldım.

Caner D., 07 Kasım 2015
Ders Konusu:

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

Bora G., 07 Kasım 2015
Ders Konusu: Lise Takviye - Geometri, Lise Takviye - Matematik

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı fakat Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. Ayrıca İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

Mina T., 15 Nisan 2015
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Matematik ve geometri için kesinlikle Mustafa hocayı tercih etmelisiniz. 10 senedir matematiği bu kadar iyi anlatan ve anlamamı sağlayan bir hocayla karşılaşmamıştım. Mustafa hoca ile derslerden çok memnunum, umarım sizde memnun kalırsınız.

Roman A., 13 Nisan 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YÖS

Mustafa Beyden özel ders aldığım günden beri kendimde gerçekten çok iyi ilerleme gördüm. Dershaneye gidip ders almak yerine onu tercih ettim. YÖS sınavı, özellikle IQ ve matematik derslerinde oldukça hakim ve uzman bir hocadır. Ders dışında olsa da telefon üzerinden soru sorabiliyor cevabı alabiliyorum. Tüm öğrencilere tavsiye etmekteyim.

Ferdi U., 29 Ocak 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES, Üniversite Takviye - Matematik

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.

Tuğba Ü., 01 Temmuz 2014
Ders Konusu:

Başarılı bir öğretmen olmanın yanında aynı zamanda insanı motive eden, özgüven sağlayan, cana yakın, samimi ve özellikle matematik dersindeki anlatım şekliyle ender hocalardan birisidir.

İlke Ceren S., 29 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

Ailemizin Matematikçisi!!! Önce kardeşimin YGS/LYS matematik derslerine takviye için Mustafa bey ile çalışmalara başladık. Daha sonra ben KPSS'ye hazırlanmaya karar verince bu sefer ben de ders almaya başladım. Şimdi sıra DGS'ye girecek olan annemde.

Selin S., 29 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hoca işinde son derece tecrübeli, dersinde öncelikle öğrencinin seviyesini saptayarak ona göre derslerini işlemektedir bu sayede öğrenci dersi daha iyi anlatmaktadır. Öğrencinin takıldığı konular üzerinde daha fazla durarak öğrencinin iyice konuyu kavradığından emin olmaktadır. Bunların yanı sıra sınav sistemleri hakkında çok iyi bilgiye sahiptir, sınav sistemiyle alakalı takıldığınız her hangi bi konuyu ona danışabilirsiniz. Derslerinde farklı soru tipleri çözerek sizi her türlü soru tipine karşı hazırlarken aynı zamanda daha önce çıkmış sorularıda çözerek ne tür soruların sınavda çıkabileceğini vurgulamış oluyor. Mustafa hocayı kesinlikle herkese öneriyorum.

Canberk Ç., 24 Haziran 2014
Ders Konusu:

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan biri dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

Elif A., 23 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

Sabri B., 22 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hoca ile bundan 4 ay önce tanıştık 4 aydır haftada 4 gün ders yapıyoruz. En başta Matematiğim sıfırdı şuan takır takır soru çözüyorum Teşekkürler Mustafa hoca teşekkürler özelders.com. Ders alacak öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.

Mahmut Ç., 14 Mayıs 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Piyasada gerçekten de matematik dersini anlatabilecek öğretmenlik mesleğinin içinden ve dışından olan sayısız insan var. Ama piyasada matematik dersini sevdirecek çok hem de çok az insan var. İşte Mustafa Hoca bu çok az insan içerisine dahil olan biri. Öğrenciyle diyalogları çok samimi ve ders saatini biç bir zaman kısıtlayıcı bir unsur olarak öğrencinin önüne koymuyor.

Zerrin K., 05 Mayıs 2014
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Hocam teşekkürler. Oğlum artık matematik problemlerini çözebiliyor ve en önemlisi yapabileceğine inanıyor.

Murat Ö., 05 Mayıs 2014
Ders Konusu:

öğretmeyi seven alanında deneyimli çok iyi samimi bir öğretmen

Fırat B., 01 Nisan 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

matematikle mustafa hoca sayesinde barışabilirsiniz :)

Nurhan Ö., 31 Mart 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

Merhaba, Mustafa Bey'den uzun süredir ders almaktayım. İnternet üzerinden bir hocayı tanıyıp evinizde ders almak güven açısından düşündürücü olsa da Mustafa Bey ilk derste gerekli güveni veriyor. Gerçekten çok yardımcı, içten ve gayretli. Randevu gün ve saatlerine riayet eder ama gerektiğinde gerekli esnekliği de gösterir. İyi bir eğitmen ve danışman olmasının yanı sıra iyi de bir insan... Hiç düşünmeden ders almaya başlayın derim ben..

Barış Egemen S., 31 Mart 2014
Ders Konusu: ,

Kesinlikle tavsiye ediyorum, Mustafa Hocayla ders yapmak keyifli dersi espirilerle keyifli hale getiriyor hem keyif alıyorsunuz hem öğreniyorsunuz.

Blog Yazıları
Paylaş

Şikayet

Profil hakkında şikayette bulun

Profil Hakkında Şikayette Bulun
Lütfen aşağıdaki eksikleri tamamlayıp tekrar deneyiniz!

Başarı Hikayeleri

Geçen yıl tanıştığım Ozelders.com sitesi bana bir çok öğrenci kazandırdı. Hem maddi hem de manevi bir çok kazancım oldu. Teşekkürler Ozelders.com!

Mustafa T. - İstanbul